Jesteś tu
Strona główna > 6 000 — 7 900 > pianino Fazer białe

pianino Fazer białe

Pianino Fazer Małe i nowoczesne, zgrabne i poręczne!

Pianino Fazer, Finlandia

Cena 7 900 PLN

Model  115 bały pół mat

Rok produkcji 1978

Wymiary (cm): wysokość 110, szerokość 145, głębokość 56

Fazer to instrument wyprodukowany w Finlandii . Marka ta jest jedną z najlepszych marek skandynawskich. . Pianino mało używane i jest w znakomitym stanie.

Mechanizm młoteczkowy w pianinie to ważna rzecz. Pianista musi czuć się pewnie przy instrumencie.

I to pianino to gwarantuje.

Pomimo lekkości gry jest ono wymagające na tyle ile potrzeba. Po to by rozwijać swoją technikę pianistyczną.

Pięć lat gwarancji.

Transport   i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. — gratis!

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają ?  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Mlicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top