Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Fortepian Grotrian Steinweg, Model 160

Fortepian Grotrian Steinweg, Model 160

Fortepian Grotrian Steinweg. Jedna z najlepszych niemieckich marek!

Fortepian Grotrian Steinweg, Niemcy

Cena 35 000 zł

Model 160, czarny połysk

Numer seryjny 64326

Rok produkcji 1938

Ze względu na niezwykle wysokie standardy jakości, które stały się znakiem szczególnym Grotriana, wiele europejskich dworów i dynastii mianowało go swoim oficjalnym dostawcą. Rzędy medali i nagród, przepastne księgi gości rodziny Grotrian, w których znani artyści, pianiści i kompozytorzy wyrażali swoje uznanie — to wszystko świadczy o wielkości tych instrumentów.

Przed Państwem jeden z nich — fortepian z najlepszych lat fabryki w Brunszwiku.

Od 1830 roku do dziś sześć pokoleń rodziny Grotrian budowało fenomen tej marki. Zmieniały się epoki i mody, ale jedna rzecz pozostawała niezmienną inspiracją do działań firmy — miłość do muzyki.

Oryginalny, przedwojenny instrument z Brunszwiku, klasyka i legenda niemieckich fortepianów! Doskonały na kameralne koncerty i do profesjonalnych ćwiczeń. Zaspokoi wszystkie wymagania nawet zaawansowanych pianistów.

Przetestowany, wyregulowany, nastrojony czeka na dłonie nowego właściciela, które odkryją wszystkie dźwięki piękna drzemiące w tym instrumencie.

— Czy marka i kraj pochodzenia pianina ma znaczenie? Tak i jest to niezmiernie istotne. Pianino to owoc wieloletniej, często przekazywanej z pokolenia na pokolenie, tradycji. Proszę zauważyć, że najlepsze marki pianin mają nazwę, pochodzącą od nazwiska założycieli firmy: Grotrian Steinweg, Forster, Schimmel, Petrof, Feurich… W przypadku innych dóbr marki nazwa marki zmienia się zwykle o wiele częściej. Tradycja i renoma — to podstawowe składniki pianina. Przed laty niemieckie pianina produkowane były w Niemczech, szwedzkie w Szwecji itd. Dziś to różnie bywa, większość produkcji przeniesiona zastała z powodu kosztów na daleki Wschód. To już nie ta jakość, co kiedyś. Dlatego proponujemy tylko sprawdzone marki i sprawdzone modele pianin.

Jesteśmy w branży muzycznej od 25 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Pięć lat gwarancji.

Transport wraz z wniesieniem na terenie województwa pomorskiego i warmińsko – mazurskiego  gratis!

Kontakt 600 131 007
Mirosław Mastalerz, fortepianmistrz, 30 lat doświadczenia w branży

Top