Jesteś tu
Strona główna > do 4500 > Fortepian biały Petrof

Fortepian biały Petrof

Fortepian Petrof, Czechosłowacja

cena 27.000 PLN

Model V, biały, półmat

Numer seryjny 66268

Rok produkcji 1952

Wymiary (cm): długość 155, szerokość 147, wysokość 98

Vážený pane, Vážená paní! Na EXPO Brusel 1958 ocenění zlatou medailí za koncertní křídlo Petrof! Nie było lepszych fortepianów w dawnym bloku wschodnim. Nic więc dziwnego, że te nawet wcześniejsze, przed reprywatyzacją fabryki w Hradec Králové, cieszą się uznaniem i popularnością na całym świecie.

\

Klasyczny fortepian gabinetowy — do domowych koncertów albo nauki dla zaawansowanego pianisty.

Fortepian przetestowany, wyregulowany, nastrojony technicznie i optymistycznie!

Pięć lat gwarancji.

Transport   i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. — gratis!

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają ?  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Mlicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top