Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Fortepian Steinway & Sons model O

Fortepian Steinway & Sons model O

Fortepian Steinway. Najlepszy instrument  i najlepsza inwestycja!

fortepian Steinway & Sons, Niemcy, orzech  połysk

cena  140 000 PLN

Model O orzech polysk

Numer  267 613

Rok produkcji 1929

Numer produkcyjny 822 CC odpowiada w rejestrach hamburskiemu Grand Model O z ebonizowanym numerem seryjnym 267 613.  Pierwszy transport teho fortepianu z Fabryki w Hamburgu odnotowano 25 listopada 1929 do Wrocławia

Wymiary (cm): dlugosc  180 cm;szerokość  146,5 cm;

Z Hamburga, klasyk nad klasykami, akustyczny fortepian nad fortepianami. Kultowa linia fortepianow Steinwaya. Do dziś produkowane, bezkompromisowe w jakości, fortepian najwyższej możliwej światowej klasy.

Fortepian zakupiony kilka lat temu przez Leszka Mozdzera, wymienione zostaly struny i mloteczki. Wykorzystywany byl w sezonie 2021/2022 podczas koncertow z cyklu „Idzie nowe! Leszek Mozdzer przedstawia” we wroclawskim Imparcie.

Cykl sie wlasnie skonczyl a fortepian Leszek Mozdzer przekazal nam do sprzedazy.

To gratka dla milosnikow marki Steinway & Sons oraz fanow Leszka Mozdzera.

fortepian posiada oryginalną, wysuwana z pulpitu lampke, ktora dyskretnie oswietla klawiaturę.

Najlepszy czas, aby zainwestować w fortepian  marki Steinway jest zawsze taki sam — dzisiaj! Rynki rosną i spadają. Ale od ponad półtora wieku ceny nowych, jak również starych instrumentów Steinway zawsze rosną. Na ostatnim obrazku przedstawiona jest historia notowań cen nowych instrumentów firmy Steinway, oparta na rynku amerykańskim.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Fortepian wyregulowany i nastrojony czeka na Panstwa w Salonie Chmielna 9 w Warszawie.

Jesteśmy w branży muzycznej od ponad 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak Slawek Jaskulke i inn.

Pięć lat gwarancji.

Transport wraz z wniesieniem na terenie Polski gratis!

Top