Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Fortepian Steinway & Sons model S

Fortepian Steinway & Sons model S

Fortepian Steinway. Najlepszy instrument  i najlepsza inwestycja!

fortepian Steinway & Sons, Niemcy, orzech  połysk

Cena  do uzgodnienia

Model S orzech połysk

Numer  369664

Rok produkcji 1960

Wymiary (cm): dlugosc  155 cm;szerokość  146,5 cm;

Z Hamburga, klasyk nad klasykami, akustyczny fortepian nad fortepianami. Kultowa linia fortepianów Steinwaya. Do dziś produkowane, bezkompromisowe w jakości, fortepian najwyższej możliwej światowej klasy. Wykończenie w orzechu połyskującym nadaje temu fortepianowi nie tylko klasyczny wygląd, ale również emanuje ciepłem i elegancją, co czyni go atrakcyjnym dodatkiem do każdego wnętrza.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy fortepian marki Steinway, wykonany w orzechu połyskującym, pochodzący z roku 1960. Ten instrument to prawdziwy klejnot muzyczny, który zachował swoje oryginalne piękno i doskonałe brzmienie przez lata.

Fortepian zakupiony w Norwegii od pierwszego właściciela. Dotąd bardzo mało użytkowany. Wszystkie części oryginalne.

Steinway to legenda w świecie fortepianów, znany ze swojego niezrównanego rzemiosła i pasji do tworzenia doskonałych instrumentów. Model z roku 1960 to czas, gdy Steinway utrwalał swoją pozycję jako producenta wysokiej jakości fortepianów.

Fortepian został podpisany przez Leszka Możdżera podczas jednego z koncertu, który odbył się z jego udziałem w Naszym Salonie fortepianów

Klawiatura oryginalna w bardzo dobrym stanie.

Najlepszy czas, aby zainwestować w fortepian  marki Steinway jest zawsze taki sam — dzisiaj! Rynki rosną i spadają. Ale od ponad półtora wieku ceny nowych, jak również starych instrumentów Steinway zawsze rosną. Na ostatnim obrazku przedstawiona jest historia notowań cen nowych instrumentów firmy Steinway, oparta na rynku amerykańskim.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kupując ten używany fortepian Steinway z roku 1960 w orzechu połyskującym, inwestujesz nie tylko w instrument, ale również w historię i dziedzictwo muzyczne. To doskonała okazja dla miłośników klasyki, którzy szukają wyjątkowego brzmienia i charakteru w swoim domu lub studiu muzycznym. Odkryj piękno muzyki z klasycznym fortepianem Steinway.

Fortepian wyregulowany i nastrojony czeka na Państwa w Salonie Pianin i Fortepianów Gietkowska 10  w Olsztynie.

Jesteśmy w branży muzycznej od ponad 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak Slawek Jaskulke i inn.

Top