Jesteś tu
Strona główna > 5600-5900 > Pianino Fazer w Sulejówku

Pianino Fazer w Sulejówku

Pianino Fazer. Małe i nowoczesne, zgrabne i poręczne!

Pianino Fazer, Finlandia

Cena 5 900 PLN

Model Klassiko,  brąz

Nr ser. 16849

Rok produkcji 1973

Wymiary (cm): wysokość 109, szerokość 144, głębokość 53

Sisu — to słowo i pojęcie fińskie nie mające jednoznacznego przełożenia na język polski. Oznacza zespół cech osobowych, m.in. wytrzymałość, upór, siłę woli. Takie właśnie są pianina fińskiego Fazera: skandynawsko spartańskie, ale solidne, stabilne, mocne i długowieczne. I jeszcze: „Hän opetti minut soittamaan pianoa. Hän opetti, mitä kaipaaminen on” — „Mama kupiła mi pianino i nauczyła tęsknić…

Przed Państwem pianino, w jakich wyspecjalizował się Fazer:  małe i nowoczesne, zgrabne i poręczne. W środku, wzorowo pracujący, mechanizm młoteczkowy Schwander. Stabilne strojenie, bogaty bas — to wręcz modelowy instrument do nauki!

Jesteśmy w branży muzycznej od ponad 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Pianino wyregulowane, przetestowane i nastrojone.

Pięć lat gwarancji.

Transport  na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, a także innych — gratis!

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają ?  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

Jesteśmy w branży muzycznej od 25 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top