Jesteś tu
Strona główna > 5500 > Pianino Fazer

Pianino Fazer

Pianino Fazer. Małe i nowoczesne, zgrabne i poręczne!

Pianino Fazer, Finlandia

Cena 4 500 PLN

Model Klassiko,  brąz

Rok produkcji 1980

Wymiary (cm): wysokość 109, szerokość 144, głębokość 53

Sisu — to słowo i pojęcie fińskie nie mające jednoznacznego przełożenia na język polski. Oznacza zespół cech osobowych, m.in. wytrzymałość, upór, siłę woli. Takie właśnie są pianina fińskiego Fazera: skandynawsko spartańskie, ale solidne, stabilne, mocne i długowieczne. I jeszcze: „Hän opetti minut soittamaan pianoa. Hän opetti, mitä kaipaaminen on” — „Mama kupiła mi pianino i nauczyła tęsknić…

Przed Państwem pianino, w jakich wyspecjalizował się Fazer:  małe i nowoczesne, zgrabne i poręczne. W środku, wzorowo pracujący, mechanizm młoteczkowy Schwander. Stabilne strojenie, bogaty bas — to wręcz modelowy instrument do nauki!

Jesteśmy w branży muzycznej od 25 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Pianino wyregulowane, przetestowane i nastrojone.

Trzy lata gwarancji.

Transport wraz z wniesieniem na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, a także innych — gratis!

Kontakt 600 131 007

Mirek, fortepianmistrz, ponad 25 lat doświadczenia w branży

Top