Jesteś tu
Strona główna > do 4500 > Pianino Fazer czarne w Sulejówku

Pianino Fazer czarne w Sulejówku

Pianino Fazer, Finlandia

Cena 8 900 zł

Model Klassiko, czarny półmat

Numer seryjny 30195

Rok produkcji 1977

Wymiary (cm): wysokość 109, szerokość 145, głębokość 53

Sisu — to słowo i pojęcie fińskie nie mające jednoznacznego przełożenia na język polski. Oznacza zespół cech osobowych, m.in. wytrzymałość, upór, siłę woli. Takie właśnie są pianina fińskiego Fazera: skandynawsko spartańskie, ale solidne, stabilne, mocne i długowieczne. I jeszcze: „Hän opetti minut soittamaan pianoa. Hän opetti, mitä kaipaaminen on” — „Mama kupiła mi pianino i nauczyła tęsknić…

Przed Państwem pianino, w jakich wyspecjalizował się Fazer:  małe i nowoczesne, zgrabne i poręczne. W środku, wzorowo pracujący, mechanizm młoteczkowy Schwandera.

Stabilne strojenie, bogaty bas —  to wręcz modelowy instrument do nauki!

pięć lat gwarancji

Pianino przygotowane do gry: przetestowane,

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja oraz  transport i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007 Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top