Jesteś tu

Pianino Geyer

Pianino Geyer, Niemcy

cena instrumentu 6900 PLN

Model 108,  biały półmat

Numer seryjny 64531

Rok produkcji ok. 1970

Wymiary (cm): wysokość 109, szerokość 144, głębokość 54

Przyjrzyjmy się mechanice pianina — jest w stanie bardzo dobrym!

Tradycja budowy fortepianów i pianin Geyera sięga XVIII wieku. Najpierw jako dostawca instrumentów klawiszowych, od 1877 jako niezależny producent fortepianów.  Po zjednoczeniu Niemiec pianina i fortepiany Geyer były produkowane przez Thüringer Pianoforte GmbH.

Przy wysokości 109 cm ton tego pianina nie jest nachalny, a raczej ciepły, harmonijny i bogaty w alikwoty. . Dzięki wysokiej stabilności wartości, technicznie wyrafinowane wewnętrzne działanie tego pianina Geyer oferuje każdemu progresywnemu pianiście hobbystycznemu konsekwentnie zrównoważoną i przyjemną grywalność w swoim muzycznym rozwoju. To sprawia, że ​​jest to rozsądny i niedrogi zakup na przykład dla rodzin.

Pianino przygotowane do gry: przetestowane,

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja oraz  transport i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top