Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Pianino białe Grotrian Steinweg

Pianino białe Grotrian Steinweg

Pianino Grotrian Steinweg

Pianino Grotrian Steinweg, Niemcy

Cena  9 900 zł

Model 110, orzech,

Nr seryjny 94186

Rok produkcji 1964

Wymiary (cm): wysokość 110, szerokość 144, głębokość 55

Od 1830 roku do dziś,  sześć pokoleń rodziny Grotrian budowało fenomen tej niezwykłej marki. Zmieniały się epoki i mody, ale jedna rzecz pozostawała niezmienną inspiracją do działań firmy — miłość do muzyki. W roku 1954 Grotrian Steinweg zainicjował współpracę ze szkołami muzycznymi, organizował konkursy dla młodych pianistów i… produkował wyśmienite pianina szkolne 🙂 Przed Państwem jedno z nich!

Instrumenty Grotrian Steinweg miały i mają swoich ambasadorów, takich jak Clara Schumann, Claudio Arrau, Julie Andrews, Ivo Pogorelić. Grotriana propagował też nasz słynny rodak Ignacy Jan Paderewski! A kto z Państwa będzie reprezentował nasz model? Zapraszamy do klawiatury!

Grotrian-Steinweg – to jedna z najlepszych firm produkujących pianina i fortepiany należąca do ścisłej światowej czołówki. Mieści się ona w Brunszwiku i produkuje luksusowe instrumenty klasy premium.

Jak większość pianin przywiezionych z Norwegii było tam w niewielkim stopniu używane. Więc z powodzeniem posłuży jeszcze kilku pokoleniom przyszłych pianistów.

Grotrian Steinweg –  strona firmowa:
http://www.grotrian-steinweg.pl/witamy/o-firmie

Pianino nastrojone, przetestowane, gotowe do gry, z pięcioletnią gwarancją.

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja, transport i wniesienie. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007 Mirek, fortepianmistrz, ponad 35 lat doświadczenia w branży

Top