Jesteś tu
Strona główna > do 4500 > Pianino Kawai białe w stylu Chippendale

Pianino Kawai białe w stylu Chippendale

Pianino Kawai, Japonia

Model C E- 7, białe półmat

Cena 11.900 zł

Numer seryjny K 1413672

Rok Prod. 1984

wymiary:

Od 1927 roku firma Kawai buduje pianina i fortepiany wysokiej jakości w Japonii i wraz z Yamahą jest obecnie uważana za największą fabrykę fortepianów na świecie. Obie firmy znane są z budowania niezmiennie dobrej jakości fortepianów od lat 70-tych. Kawai jest jedną z niewielu większych firm, które nadal są prowadzone przez rodzinę Kawai w Japonii, z obecnym właścicielem Hirotaka Kawai, który kieruje firmą. Używane modele pianin Kawai i inne są na ogół trudne do znalezienia.

Własność rodzinna w firmie ma swoje zalety i służy Kawai przez prawie 90 lat w biznesie.

Model naszego pianina CE-7N ma niezwykłe piękne dębowe wykończenie i może służyć pianistom i studentom jeszcze przez wiele dziesięcioleci.

— A może do nauki gry lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają 😉  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja, transport i wniesienie. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Na to pianino dajemy pięć lat gwarancji.

Transport na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego gratis!

Kontakt 600 131 007

Mirek, fortepianmistrz, ponad 35 lat doświadczenia w branży

Top