Jesteś tu
Strona główna > 6 000 — 7 900 > Pianino Kawai w Sulejówku

Pianino Kawai w Sulejówku

Pianino Kawai. Niezawodne, wypróbowane, klasyczne!

Pianino Kawai, Japonia

Model szkolny, ciemny brąz

Cena 7900 zł

Numer seryjny K 949628

Rok Prod. 1975

Niezawodne,  pianino wysokiej jakości. Minimalistyczny design, zgrabny i ustawny instrument do każdego wnętrza. Przetestowane, wyregulowane, nastrojone do gry. I to jak!

Wyprodukowany   w Japonii  instrument szkolny. Czy trzeba reklamować pianin Kawai? Dodajmy jednakże zdań parę! Bo przecież instrumenty tej marki cieszą się wielką popularnością wśród nauczycieli szkół muzycznych i stroicieli. Lubią je uczniowie, ze względu na wyraziste  brzmienie i trwałość stroju oraz niezawodną mechanikę. To również  instrument uniwersalny, można też zagrać na nim na ciut ostrzejszą, rockową nutę ale i koncert muzyki klasycznyej. I zmieści się wszędzie, przestawny i kompatybilny z meblami w mieszkaniu.

— A może do nauki gry lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają 😉  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja, transport i wniesienie. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Na to pianino dajemy pięć lat gwarancji.

Transport na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego gratis!

Kontakt 600 131 007

Mirek, fortepianmistrz, ponad 35 lat doświadczenia w branży

Top