Jesteś tu
Strona główna > 5500 > pianino Knight

pianino Knight

Pianino Knight. Ładne, stylowe pianino angielskie!

Pianino Knight, Anglia

Cena 4 900 PLN

Model Chippendale,  brąz

Nr ser. 25341

Rok produkcji 1960

Wymiary (cm): wysokość 104, szerokość 145, głębokość 52

założona przez Alfreda E. Knighta w 1936 roku w Anglii. Knight był bardzo szanowanym producentem i był jedyną marką fortepianów w  Steinway Hall  obok  własnych fortepianów Steinwaya.

pianino z moderatorem i bardzo dobrze funkcjonującą mechaniką.

Pięć lat gwarancji.

Transport  i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego— gratis!

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają ?  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

Jesteśmy w branży muzycznej od 25 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top