Jesteś tu
Strona główna > 4 000 — 5 900 > Pianino Nordiska

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska ze Szwecji. Porządne pianino szkolne z młoteczkami od Rennera!

Pianino Nordiska Futura 2, Szwecja

Cena 5 900 zł

Model Klassik 107,  biały półmat

Nr ser  26524

Rok produkcji 1969

Wymiary (cm): wysokość 107, szerokość 140, głębokość 53

 

Nordiska Pianofabrik ma to ponad 100 historię. Do 1988, zanim produkcja została przeniesiona do Chin, wyprodukowała dużo porządnych i cieszących się popularnością, pianin. Ten model, z tej kategorii to jedno z najlepszych, jakie mieliśmy!

 

W środku pianina Nordiska znajdziemy bardzo dobrze utrzymany mechanizm młoteczkowy Rennera.

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja, transport i wniesienie. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Pięć lat gwarancji.

Transport wraz z wniesieniem na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego gratis!

Kontakt 600 131 007

Mirosław Mastalerz, fortepianmistrz, 30 lat doświadczenia w branży

Top