Jesteś tu
Strona główna > 6 000 — 7 900 > Pianino Petrof, czarne w Olsztynie

Pianino Petrof, czarne w Olsztynie

Pianino Petrof. Romantyczny ton z Czech.

Pianino Petrof, Czechy

Cena 7 900 zł

Model 103 czarny, półmat

Numer seryjny 162283

Rok produkcji 1970

Wymiary (cm): wysokość 103, szerokość 142 głębokość 54

Oferujemy Państwu wyjątkowe pianino używane marki Petrof, model 103, w eleganckim czarnym półmatowym wykończeniu. To instrument, który nie tylko wyróżnia się estetyką, ale również doskonałym brzmieniem i solidnością wykonania.

Petrof to renomowany producent pianin i fortepianów, znany ze swojej tradycji, doświadczenia i wysokiej jakości instrumentów.

„Naším cílem je vyrábět krásná a spolehlivá piana, která přinesou radost a potěšení každému hráči, který k nim usedne“, czyli „Naszym celem jest stworzenie niezawodnego i pięknego instrumentów, które przyniesą radość i przyjemność dla każdego gracza, który do nich zasiądzie ” — tak powiedziała Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka skupiny PETROF i nie mamy prawa kwestionować jej słów. Pani magister jest 5 pokoleniem Petrofów, zarządzających tą słynną rodzinną firmą. A fabryka założona została w 1839 roku przez Antona Petrofa, który wyglądał tak. My widzimy podobieństwo pra(5 razy)dziadka i obecnej właścicielki, a Państwo?

Vážený pane, Vážená paní! Na EXPO Brusel 1958 ocenění zlatou medailí za koncertní křídlo Petrof! Nie było lepszych pianin w dawnym bloku wschodnim. Nic więc dziwnego, że te nawet wcześniejsze, przed reprywatyzacją fabryki w Hradec Králové, cieszą się uznaniem i popularnością na całym świecie.

Petrof znany jest ze stosowania wysokiej jakości materiałów i solidnej konstrukcji. To gwarantuje nie tylko piękny dźwięk, ale również trwałość instrumentu. Czarny półmatowy kolor nadaje pianinu niepowtarzalny charakter, jednocześnie pasując do różnych stylów wnętrz – od klasycznego po nowoczesny.

Są miłośnicy nowoczesnego,  „elektrycznego” brzmienia Yamahy. Są też zwolennicy gładkości, jedwabistości i romantycznych porywów. I właśnie dla nich są Petrofy! O tym przepięknie pisał najwybitniejszy w Polsce znawca zabytkowych i współczesnych instrumentów klawiszowych, Rostisław Wygranienko.

Pianino przetestowane, wyregulowane, nastrojone technicznie i optymistycznie!

Oferujemy pełną 5-letnią gwarancję na to pianino, co stanowi potwierdzenie naszego zaufania do jakości instrumentu.

Dostarczamy pianino bezpiecznie i profesjonalnie. Specjalistyczny transport jest gwarantem, że instrument dotrze do Państwa w nienaruszonym stanie.

Dbamy o to, aby Państwa pianino było gotowe do grania od razu po dostawie. Oferujemy profesjonalne strojenie instrumentu, zapewniając, że każda jego część działa zgodnie z oczekiwaniami.

— Czy marka i kraj pochodzenia pianina ma znaczenie? Tak i jest to niezmiernie istotne. Pianino to owoc wieloletniej, często przekazywanej z pokolenia na pokolenie, tradycji. Proszę zauważyć, że najlepsze marki pianin mają nazwę, pochodzącą od nazwiska założycieli firmy: Grotrian Steinweg, Forster, Schimmel, Petrof, Feurich… W przypadku innych dóbr marki nazwa marki zmienia się zwykle o wiele częściej. Tradycja i renoma — to podstawowe składniki pianina. Przed laty niemieckie pianina produkowane były w Niemczech, szwedzkie w Szwecji itd. Dziś to różnie bywa, większość produkcji przeniesiona zastała z powodu kosztów na daleki Wschód. To już nie ta jakość, co kiedyś. Dlatego proponujemy tylko sprawdzone marki i sprawdzone modele pianin.

Jesteśmy w branży muzycznej od 25 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Kontakt 600 131 007

Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top