Jesteś tu
Strona główna > do 4500 > Pianino Rosler

Pianino Rosler

Pianino Rosler.

Pianino Rosler, Czechosłowacja

Cena 4 500 zł

Model 109 ciemny, orzech, półmat

Numer seryjny 110399

Rok produkcji 1983

Wymiary (cm): wysokość 109, szerokość 142, głębokość 52


Dobry, oldskulowy Rosler, klasyka nad klasykami!

 

Są miłośnicy nowoczesnego, szklanego, „elektrycznego” brzmienia Yamahy. Są też zwolennicy gładkości, jedwabistości i romantycznych porywów. I właśnie dla nich są Roslery! O tym przepięknie pisał najwybitniejszy w Polsce znawca zabytkowych i współczesnych instrumentów klawiszowych, Rostisław Wygranienko.

Pianino przetestowane, wyregulowane, nastrojone technicznie i optymistycznie! Czy również nasz model posiada reklamowany przez producenta, słynny „romantic sound”? O tym już muszą Państwo przekonać się sami!

Pięć lat gwarancji.

— Czy marka i kraj pochodzenia pianina ma znaczenie? Tak i jest to niezmiernie istotne. Pianino to owoc wieloletniej, często przekazywanej z pokolenia na pokolenie, tradycji. Proszę zauważyć, że najlepsze marki pianin mają nazwę, pochodzącą od nazwiska założycieli firmy: Grotrian Steinweg, Forster, Schimmel, Petrof, Feurich… W przypadku innych dóbr marki nazwa marki zmienia się zwykle o wiele częściej. Tradycja i renoma — to podstawowe składniki pianina. Przed laty niemieckie pianina produkowane były w Niemczech, szwedzkie w Szwecji itd. Dziś to różnie bywa, większość produkcji przeniesiona zastała z powodu kosztów na daleki Wschód. To już nie ta jakość, co kiedyś. Dlatego proponujemy tylko sprawdzone marki i sprawdzone modele pianin.

Jesteśmy w branży muzycznej od 25 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Transport wraz z wniesieniem na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, a także innych — gratis!

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 25 lat doświadczenia w branży

Top