Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Pianino Sauter. model Klassik, pianino niemieckie!

Pianino Sauter. model Klassik, pianino niemieckie!

Pianino Sauter, Niemcy

Cena  17.000 zł

Model 116 Klassik czarny połysk

Numer seryjny 17321

Rok produkcji 1956

Wymiary (cm): wysokość 106, szerokość 144, głębokość 61

Stan bardzo dobry

W 1813 Jan Grimm zakłada w Spaichingen swoją firmę. Jej sukcesorem jest Carl Sauter, jego bratanek. Po nim zaś kolejne pokolenia Sauterów, aż do dziś. Jesteśmy  przekonani na 100%, że Sautery to doskonała marka pianin. Ceny nowych pianin Sautera obecnie kształtują się  na poziomie 20.000 – 25.000  EUR i należą do najdroższych na rynku światowym.

Your life is wrapped in strings. We get them to sing. Twoje życie jest osnute strunami. Pozwól im śpiewać. I jeszcze: We build uprights, whose tone wakes emotion — budujemy pianina, których dźwięk budzi emocje. Nieduży   klasyczny Sauter przyjechał do nas z niemieckiego Spaichingen. Filozofia Sautera  opiera się na ręcznej pracy najlepszych rzemieślników. Ich umiejętności oraz zapach drewna przenikają  do instrumentu i pozostają w nim wiecznie.

Mechanizm młoteczkowy Louisa Rennera w stanie nienagannym. Doskonały do nauki dla dziecka i samokształcenia dorosłego. Da sobie z pewnością radę w domowych koncertach. Instrument przetestowany i nastrojony.

Przyjdź i usiądź przy Sauterze a zakochasz się w nim  na pewno!

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancj oraz  transport i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007 Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top