Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Pianino Sauter, pianino niemieckie w Olsztynie

Pianino Sauter, pianino niemieckie w Olsztynie

Pianino Sauter, Niemcy

Cena  8.900 zł

Model 108 brąz półmat

Numer seryjny 53122

Rok produkcji 1972

Wymiary (cm): wysokość 108, szerokość 144, głębokość 58

Stan bardzo dobry

W 1813 Jan Grimm zakłada w Spaichingen swoją firmę. Jej sukcesorem jest Carl Sauter, jego bratanek. Po nim zaś kolejne pokolenia Sauterów, aż do dziś. Jesteśmy  przekonani na 100%, że Sautery to doskonała marka pianin. Ceny nowych pianin Sautera obecnie kształtują się  na poziomie 20.000 – 25.000  EUR i należą do najdroższych na rynku światowym.

Your life is wrapped in strings. We get them to sing. Twoje życie jest osnute strunami. Pozwól im śpiewać. I jeszcze: We build uprights, whose tone wakes emotion — budujemy pianina, których dźwięk budzi emocje. Nieduży   klasyczny Sauter przyjechał do nas z niemieckiego Spaichingen. Filozofia Sautera  opiera się na ręcznej pracy najlepszych rzemieślników. Ich umiejętności oraz zapach drewna przenikają  do instrumentu i pozostają w nim wiecznie.

Mechanizm młoteczkowy Louisa Rennera w stanie nienagannym. Doskonały do nauki dla dziecka i samokształcenia dorosłego. Da sobie z pewnością radę w domowych koncertach. Instrument przetestowany i nastrojony.

Przyjdź i usiądź przy Sauterze a zakochasz się w nim  na pewno!

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancj oraz  transport i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007 Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top