Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Pianino Steingraeber & Sohne

Pianino Steingraeber & Sohne

Pianino Steingraeber & Sohne

Model 100, dąb rustikalny polmat

Cena 9 000 pln

nr ser 30998

Rok produkcji: 1965

Wymiary 100x145x58

Legandarna marka, legendarny model pianina.

To Instrument, jeden z najmniejszych jaki kiedykolwiek został wyprodukowany.

Ale jak brzmi?

Mechanizm Renera zrobiony specjalnie do tego modelu. Gra sie jak na fortepianie.

Czy w jednym pianinie są jeszcze słyszalne i namacalne sekrety? Tak, chociaż masowo produkowane pianina osiągnęły wysoki poziom, natura i sztuka rzemieślnika mogą odgrywać kluczową rolę w przekraczaniu doskonałości. A w Steingraeber & Söhne możesz oczekiwać legendarnej jakości!

100 cm mocy i tyleż samo delikatności. Żadnej innej firmie nie udało się tego osiągnąć.


Instrument, ktory Państwu chcę zaprezentować jest w naszym salonie od dzis. Moge tylko powiedziec, ze nie łatwo mi się będzie z nim rozstać. Ale trudno, nasz Salon Pianin na Chmielnej 9 otworzyliśmy specjalnie dla Was i nie moge byc egoistą aby nie pozwolić innym rozkoszować sie tym instrumentem.

Pomimo swojego wieku pianino nie straciło niczego ze swej świetności, wprost przeciwnie. Zyskało legendę. Jaką? Przybądźcie do naszego salonu a opowiem Wam o nim niesamowitą historię.

Teraz napiszę tylko tyle, ze ceny nowych pianin Steingraebera zaczynaja sie powyżej 100 tys zł.
A zużycie naszego pianina jest minimalne, powiedziałbym nawet niezauważalne.
Oceńcie prosze Państwo sami zasiadając do gry.

Home

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja oraz  transport i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonaću bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top