Jesteś tu
Strona główna > 6 000 — 7 900 > Pianino Yamaha

Pianino Yamaha

Pianino Yamaha, Japonia

cena 7 900 PLN

Model 108, orzech, satyna

Numer seryjny 1513450

Rok produkcji 1973

Wymiary (cm): wysokość 104, szerokość 143, głębokość 56

Dziś przedstawiamy Państwu kuchnię japońską! Czyż właśnie to nie Japończycy żyją najdłużej na świecie? Tak, Yamahy to niesamowicie żywotne pianina — mechanizm nie do zdarcia, wytrzymałe klawisze, precyzja i łatwość stroju, rozsądne, kompaktowe rozmiary. Nic więc dziwnego, że Yamahy to najpopularniejsze instrumenty edukacyjne. Są jak sushi: proste, twarde, oryginalne, zawsze świeże i gotowe do gry. Zamiast pałeczek polecamy klawiaturę 🙂

Na deser niespodzianka! Nasze pianino jeździ u boku fortepianu koncertowego Steinway model D na koncerty Leszka Możdzera.  Ustawiamy je wówczas w garderobie aby Mistrz mógł sobie rozgrzać ręce przed wyjściem na scenę. 

Pięć lat gwarancji.

Transport wraz z wniesieniem na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego gratis i innych gratis! Jesteśmy mobilni. Trzy auta przystosowane do transportu fortepianów i pianin kursują codziennie po całej Polsce.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top