Jesteś tu
Strona główna > 6 000 — 7 900 > Pianino Yamaha w Sulejówku

Pianino Yamaha w Sulejówku

Pianino Yamaha, Japonia

cena 8 900 PLN

Model 106, orzech, satyna

Numer seryjny 992801

Rok produkcji 1971

Wymiary (cm): wysokość 106, szerokość 146, głębokość 56

Dziś przedstawiamy Państwu kuchnię japońską! Czyż właśnie to nie Japończycy żyją najdłużej na świecie? Tak, Yamahy to niesamowicie żywotne pianina — mechanizm nie do zdarcia, wytrzymałe klawisze, precyzja i łatwość stroju, rozsądne, kompaktowe rozmiary. Nic więc dziwnego, że Yamahy to najpopularniejsze instrumenty edukacyjne. Są jak sushi: proste, twarde, oryginalne, zawsze świeże i gotowe do gry. Zamiast pałeczek polecamy klawiaturę 🙂

  

moderator na razie zdjęty ale jest 

Mimo swoich 53 lat gra znakomicie

Pięć lat gwarancji.

Transport wraz z wniesieniem na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego gratis i innych gratis! Jesteśmy mobilni. Trzy auta przystosowane do transportu fortepianów i pianin kursują codziennie po całej Polsce.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 35 lat doświadczenia w branży

Top