Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Pianino Yamaha białe

Pianino Yamaha białe

Pianino Yamaha, Japonia.

Pianino Yamaha, Japonia

Model  M1, biały półmat

Numer seryjny 1767916

Cena instrumentu 8500 PLN

Rok produkcji 1974

Cena 7 900 PLN

Wymiary (cm): wysokość 108, szerokość 148, głębokość 54

A może tak? 49-letni Japończyk, budowa ciała szczupła, przystojny, lśniący biały,  satynowy uśmiech, stanu wolnego, bez zobowiązań. Zorganizowany, precyzyjny, dobrze nastrojony. Zainteresowania: wszechstronna edukacja pianistyczna, intymne koncerty na cztery ręce. Zdecydowany talent pedagogiczny — nauczy Cię grać na pianinie! Wnętrze bogate, zadbany fizycznie i intelektualnie. Poszukuje partnerki (partnera) na dłuższy związek.

  

Wyprodukowany w Fabryce Hamamatsu w Japonii kompaktowy instrument szkolny. Te niewielkie Yamahy cieszą się wielką popularnością wśród nauczycieli szkół muzycznych i stroicieli. Lubią je uczniowie, ze względu na nieco „elektryczne” 🙂 brzmienie i trwałość stroju. To również  instrument uniwersalny, można też zagrać na nim na ciut ostrzejszą, rockową nutę. I zmieści się wszędzie, przestawny i kompatybilny z meblami w mieszkaniu.

 

Mechanika i klawiatura Yamahy są znane ze swej doskonałości

Moderator jak w każdej Yamasze

Pianino przygotowane do gry: przetestowane,

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja oraz  transport i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 35 lat doświadczenia w branży

Top