Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Fortepian Steinway & Sons model O

Fortepian Steinway & Sons model O

Czarny koń naszej kolekcji

Fortepian Steinway & Sons

140.000 PLN

Model O – 180, czarny połysk

Nr ser 114510

Rok produkcji 1905

wymiary: długość 180 cm , szerokość 147 cm

Instrument po generalnym remoncie dokonanym ok 10 lat temu w renomowanej firmie Piano Studio Ryszarda Mariańskiego.

Fortepiany marki Steinway to również doskonała lokata kapitału.

Steinway nigdy nie będzie tańszy i jest praktycznie „wieczny”. Przeżyje setki lat jeśli się o niego dba.

oto co wpływa na cenę tego instrumentu:

  • Ograniczona podaż. W ciągu roku powstaje zaledwie 3000 fortepianów Steinway, z czego około połowa w Nowym Jorku, a druga połowa w Niemczech.
  • Pracochłonny cykl produkcyjny. Fortepian Steinway jest wykonany ręcznie. Zanim jeden z ich fortepianów zostanie ukończony, przy jego montażu uczestniczy ok. 300 osób. Budowa Steinwaya zajmuje około roku.

— Czy marka i kraj pochodzenia pianina ma znaczenie? Tak i jest to niezmiernie istotne. Pianino to owoc wieloletniej, często przekazywanej z pokolenia na pokolenie, tradycji. Proszę zauważyć, że najlepsze marki pianin maja nazwę, pochodzącą od nazwiska założycieli firmy: Grotrian Steinweg, Forster, Schimmel, Petrof, czy właśnie Rösler.  W przypadku innych dóbr marki nazwa marki zmienia się zwykle o wiele częściej. Tradycja i renoma — to podstawowe składniki pianina. Przed laty niemieckie pianina produkowane były w Niemczech, szwedzkie w Szwecji itd. Dziś to różnie bywa, większość produkcji przeniesiona zastała z powodu kosztów na daleki Wschód. To już nie ta jakość, co kiedyś. Dlatego proponujemy tylko sprawdzone marki i sprawdzone modele pianin.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Pianino wyregulowane, przetestowane i nastrojone.

Pięć lat gwarancji.

Transport  i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego.— gratis!

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top