Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > pianino Petrof białe w Sulejówku

pianino Petrof białe w Sulejówku

Pianino Petrof, Czechosłowacja

cena 8900 PLN

 

Model 114, biały półmat

Numer seryjny 178246

Rok produkcji 1971

Wymiary (cm): wysokość 114, szerokość 143, głębokość 55

Używane białe pianino marki Petrof to elegancki i stylowy instrument muzyczny, który zachwyca swoim wyglądem i brzmieniem. Pianina Petrof są znane z wysokiej jakości wykonania i doskonałego dźwięku, co sprawia, że są bardzo cenione przez muzyków na całym świecie.

Zastanawialiście się kiedyś nad posiadaniem własnego pianina w domu? A co powiecie na pianino marki Petrof?

To niezwykła okazja, aby wprowadzić do swojego życia muzykę i piękno dźwięków tego renomowanego producenta. Petrof to firma z długą tradycją i uznaniem w świecie pianin, a teraz możecie mieć je u siebie!
Niech ten instrument wypełni Wasze domowe wnętrza nutami magii i pozwoli Wam odkryć nowe emocje poprzez muzykę.

To białe pianino marki Petrof zachwyca swoją elegancją i świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Pomimo tego, że jest używane, można być pewnym, że jest w doskonałym stanie technicznym i wciąż będzie dostarczać niesamowitych doznań muzycznych.

Dzięki swojemu bogatemu brzmieniu i precyzyjnemu wykonaniu, białe pianino Petrof będzie doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych muzyków. To instrument, który z pewnością umili wiele chwil spędzonych przy muzyce i stanie się centralnym punktem każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie.

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja, transport i wniesienie. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Oferujemy pełną 5-letnią gwarancję na to pianino, co stanowi potwierdzenie naszego zaufania do jakości instrumentu.

Dostarczamy pianino bezpiecznie i profesjonalnie. Specjalistyczny transport jest gwarantem, że instrument dotrze do Państwa w nienaruszonym stanie.

Dbamy o to, aby Państwa pianino było gotowe do grania od razu po dostawie. Oferujemy profesjonalne strojenie instrumentu, zapewniając, że każda jego część działa zgodnie z oczekiwaniami.

Kontakt 600 131 007 Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top