Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Pianino Steinway & Sons model Vertergrand

Pianino Steinway & Sons model Vertergrand

Pianino Steinway. Najlepsze pianino i najlepsza inwestycja!

Pianino Steinway & Sons, Niemcy, czarny połysk

cena  35.000 PLN

Model Vertegramd, czarny połysk

Numer seryjny 130783

Rok produkcji 1906

Wymiary (cm): wysokość 132; szerokość  154; głębokość 69

Wszystkie części są oryginalne. Zostały tylko wyprofilowane młoteczki

oraz wyregulowana klawiatura, która jest również w 100 % oryginalna.

Mechanizm jest wyregulowany. Pianino jest nastrojone a = 440 Hz.

Odświeżono powłokę lakierniczą.

Jest to kultowy model pianina:

https://en.wikipedia.org/wiki/Steinway_Vertegrand  

pianino to wypożyczyliśmy  kilkakrotnie na koncerty , m.in Nigela Kennedy’ego. Również kilkakrotnie pojawiło sie przed koncertami  w garderobie Leszka Mozdzera.

 Obaj pianiści podpisali się na pokrywie klawiatury.

brzmieniowo i mechanicznie – rewelacja


— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja oraz  transport i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top