Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > pianino Baldwin czarny mat

pianino Baldwin czarny mat

Pianino Baldwin, legendarne pianino amerykańskie!

Pianino Baldwin, USA

Model 243Y EBY

cena 9.900 PLN

Nr ser 400188

Rok produkcji ok. 1962

Wymiary (cm): wysokość 115, szerokość 148, głębokość 68

pianino z moderatorem z nowoczesnym mechanizmem młoteczkowym  gotowe do gry.

Instrument przyjechal do polski z Niemiec, gdzie przez lata byl używany w Bazie Wojskowej USA w Ramstein (Ramstein Air Base)

Ale zapewniam, że  malo byl tam eksplowatowany

Pięć lat gwarancji.

Transport   i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego.— gratis!

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają ?  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 at. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top