Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > pianino Baldwin czarny mat w Olsztynie

pianino Baldwin czarny mat w Olsztynie

Pianino Baldwin, legendarne pianino amerykańskie!

Pianino Baldwin, USA

Model 243Y EBY

cena 9.900 PLN

Nr ser 400188

Rok produkcji ok. 1962

Wymiary (cm): wysokość 115, szerokość 148, głębokość 68

pianino z moderatorem z nowoczesnym mechanizmem młoteczkowym  gotowe do gry.

Instrument przyjechal do polski z Niemiec, gdzie przez lata byl używany w Bazie Wojskowej USA w Ramstein (Ramstein Air Base)

Ale zapewniam, że  malo byl tam eksplowatowany

Pięć lat gwarancji.

Transport   i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego.— gratis!

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają ?  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 at. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top