Jesteś tu
Strona główna > Używane pianina

Inwestycja w pianina używane jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie dysponują wystarczającą ilością środków finansowych na zakup nowego instrumentu dobrej jakości i nie preferują alternatywy w postaci cyfrowej. Ponadto jest to sposób na podarowanie nowego życia pięknemu pianinu akustycznemu, które niegdyś tworzyło wspaniałą muzykę, a dziś może ponownie poruszać serca słuchaczy.

Dlaczego warto nabyć używane pianino?

W tym aspekcie warto zadać sobie pytanie, z jakich innych powodów wykorzystanie używanego instrumentu akustycznego stanowi właściwy wybór. Udzielając odpowiedzi na nie, warto zwrócić uwagę na fakt, że są to przedmioty, których wartość nie ulega obniżeniu wraz z upływem czasu. Zależność jest w tym przypadku odwrotna. Idealnie zachowane pianino produkcji niemieckiej czy francuskiej może być znacznie lepszej jakości niż właśnie zakupiony instrument produkcji chińskiej. O wartości tego przedmiotu decydują bowiem materiały charakteryzujące się wysoką jakością, dokładność wytworzenia i zasady wykonania przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ważnym aspektem są również ceny pianin używanych, jest to znacznie niższych koszt niż w przypadku zakupu nowych instrumentów.

Dbałość o jakość i gwarancje

Kochamy stare instrumenty muzyczne, gdyż są to wspaniałe przedmioty. Pragniemy tchnąć w nie nowe życie, a Państwu dać możliwość doświadczenia radości ich posiadania. W naszej ofercie prezentujemy tylko te marki, które zostały przez nas wielokrotnie wypróbowane. Dla pewności i gwarancji jakości instrumentu, pianina poddajemy każdorazowo testom, a także bardzo dokładnej analizie. Pragniemy, aby służyły one Państwu przez długi okres. W związku z tym przeprowadzamy niezbędne zabiegi konserwacyjne.

Określone działanie z naszej strony przyczynia się do tego, że okres gwarancji może wynieść nawet 5 lat. Co więcej, nasze używane pianina dostarczane są na teren całego kraju. Nie ważne czy jesteś z Olsztyna, Gdańska czy Warszawy! Instrument będzie dowieziony tam, gdzie jest to konieczne!

Top