Jesteś tu
Strona główna > Pianino z dowozem

Pianino nie jest lekkie i nie jest łatwo ocenić je na odległość, a chcemy zakupić instrument dla siebie albo dla naszego dziecka. Więc może do nauki gry lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają ?  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

Bardzo często sklep czy magazyn z używanymi pianinami znajduje się setki kilometrów od Państwa miejsca zamieszkania. Mamy na to rozwiązanie!

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy możliwość prezentacji dwóch wybranych przez Państwa pianin pod wskazanym adresem.

Na terenie województw: pomorskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego dojedziemy do Państwa bez dodatkowych kosztów!

Jedynie w ekstremalnych sytuacjach, gdy będzie trzeba wnieść instrument na wyzszepiętro może byc potrzebna pomoc 1-2 dodatkowych osób.

Jesteśmy mobilni. Trzy auta przystosowane do transportu fortepianów i pianin kursują codziennie po całej Polsce.

Top