Jesteś tu
Strona główna > Jak kupić pianino?

Jak kupić pianino? Możesz wybrać odpowiadające Tobie pianino z oferty na stronie, skontaktować się z nami, ustalić czas i miejsce dostawy, a resztę załatwimy za Ciebie.

Co liczy się jeszcze w ocenie oferty pianina? Gwarancja, transport i wniesienie. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu. To jeszcze nie wszystko 🙂 Jeśli masz konkretne zapotrzebowanie, na konkretną markę pianina, kolor, nietypowe gabaryty lub inne wymagania skontaktuj się z nami. Na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie.

Czy marka i kraj pochodzenia pianina ma znaczenie? Tak i jest to niezmiernie istotne. Pianino to owoc wieloletniej, często przekazywanej z pokolenia na pokolenie, tradycji. Proszę zauważyć, że najlepsze marki pianin mają nazwę, pochodzącą od nazwiska założycieli firmy: Grotrian Steinweg, Forster, Schimmel, Petrof, Feurich… W przypadku innych dóbr marki nazwa marki zmienia się zwykle o wiele częściej. Tradycja i renoma — to podstawowe składniki pianina. Przed laty niemieckie pianina produkowane były w Niemczech, szwedzkie w Szwecji itd. Dziś to różnie bywa, większość produkcji przeniesiona zastała z powodu kosztów na daleki Wschód. To już nie ta jakość, co kiedyś. Dlatego proponujemy tylko sprawdzone marki i sprawdzone modele pianin.

Sprzedaż pianin — nasze magazyny. Pianina i fortepiany przeznaczone do sprzedaży mogą znajdować się w czterech magazynach:

— Jerzwałd 17, gmina Zalewo, woj. warmińsko – mazurskie (Biuro)

— Olsztyn, ul Gietkowska 10 Box D- Salon Pianin i Fortepianów, Galeria oraz Sala koncertowa. Czynne od poniedziałku do piątku  w godz. 10.00- 19.00. W pozostałych godzinach oraz w sobotę i niedziele otwieramy po wcześniejszym umówieniu się  telefonicznie.

— Gdańsk – Wrzeszcz, al. Grunwaldzka 303 (Magazyn i sala prób) – konieczność umówienia wizyty telefonicznie  na określony termin. nr tel 600131007

— Sulejówek, ul. Piłsudskiego 81 (Salon Pianin i Fortepianów i sala prób) – konieczność umówienia wizyty  telefonicznie  na określony termin. nr tel 600131007

Nie musisz jednak do nas zajeżdżać! Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy możliwość prezentacji dwóch, wybranych przez Państwa pianin, pod wskazanym adresem.

Top