Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Fortepian Ed. Seiler w Sulejówku

Fortepian Ed. Seiler w Sulejówku

Fortepian  Ed. Seiler, Niemcy

Cena 35.000 zł

Model 148,czarny półmat

Numer seryjny

Rok produkcji ok. 1919

Wymiary (cm): długość 148, szerokość 151

Fortepian ten został wykonany przez firmę Seiler, czołowego niemieckiego producenta pianin  i fortepianów.

fortepian posiada nowe młoteczki

Innowacyjność tego instrumentu polega na tym, że przy minimalnej jego długości, 148 cm dzięki braku klasycznego wycięcia z prawej strony zastosowano dłuższe struny basowe a co za tym idzie osiągnięto lepsze brzmienie basu. Posiada również wbudowany moderator uruchamiany dźwignią ręczną z prawej strony.

O marce Seiler można powiedzieć, że  instrumenty  w niczym nie ustępują podobnym modelom najlepszych marek niemieckich ( Bechstein, Grotrian – Steinweg, Sauter, Forster ) i  sprawdzi się zarówno do ćwiczeń przez wymagającego ucznia jak również w domowych koncertach.

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić…Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają! Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja oraz  transport i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top