Jesteś tu
Strona główna > 6 000 — 7 900 > Pianino Ed. Seiler w Sulejówku

Pianino Ed. Seiler w Sulejówku

Pianino  Ed. Seiler, Niemcy / Kopenhaga

cena 7900 PLN

Model 105 chippendale, ciemny mahoń połysk

Numer seryjny; 6859/86319

Rok produkcji 1960

Wymiary (cm): wysokość 105, szerokość 140, głębokość 58

Pianino to zostało wyprodukowane w roku 1960 w Kopenhadze. Po II Wojnie Światowej legnicka firma Seiler przeniosła produkcję swoich instrumentów właśnie do tego miasta. instrument renomowany i wysokiej jakości, a model 105 jest jednym z popularniejszych w ofercie marki. Instrument ten charakteryzuje się eleganckim designem z elementami stylu Chippendale, które nadają mu ponadczasowy wygląd.

Drewniana obudowa pianina wykonana jest z ciemnego mahoniu, co nadaje mu luksusowy i wyrafinowany wygląd. 

Pianino wykonane z dbałością o każdy detal. Dzięki wysokiej jakości materiałom używanym do budowy instrumentu, jak również precyzyjnej pracy rzemieślników, pianino to ma doskonałą jakość dźwięku i bogatą paletę brzmień.

Instrument ten jest nie tylko pięknym meblem, ale również doskonałym instrumentem muzycznym, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających pianistów.

— Czy marka i kraj pochodzenia pianina ma znaczenie? Tak i jest to niezmiernie istotne. Pianino to owoc wieloletniej, często przekazywanej z pokolenia na pokolenie, tradycji. Proszę zauważyć, że najlepsze marki pianin maja nazwę, pochodzącą od nazwiska założycieli firmy: Grotrian Steinweg, Forster, Schimmel, Petrof, czy właśnie Rösler.  W przypadku innych dóbr marki nazwa marki zmienia się zwykle o wiele częściej. Tradycja i renoma — to podstawowe składniki pianina. Przed laty niemieckie pianina produkowane były w Niemczech, szwedzkie w Szwecji itd. Dziś to różnie bywa, większość produkcji przeniesiona zastała z powodu kosztów na daleki Wschód. To już nie ta jakość, co kiedyś. Dlatego proponujemy tylko sprawdzone marki i sprawdzone modele pianin.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Pianino wyregulowane, przetestowane i nastrojone.

Pięć lat gwarancji.

Transport  i wniesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego.— gratis!

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top