Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Pianino Yamaha w Olsztynie

Pianino Yamaha w Olsztynie

Pianino Yamaha, Japonia

Model 104 orzech, satyna

Cena 8900 PLN 

Numer seryjny 1513810

Rok produkcji 1973

Wymiary (cm): wysokość 104, szerokość 143, głębokość 56

Pianina akustyczne Yamahy to dzieła same w sobie niezwykłe. Kulminacja ponad 100 lat mistrzowskiego rzemiosła i designu, każdy etap procesu produkcyjnego opiera się na technikach szlifowanych do perfekcji. To element japońskiej filozofii kaizen — ciągłego udoskonalania, niekończącego się nigdy procesu dążenia do doskonałości.

Przed Państwem stoi więc doskonały szkolny instrument, od którego rozpoczęcie edukacji będzie wybornym pomysłem!

Przetestowany, wyregulowany, nastrojony.

— A może do nauki gry lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają 😉  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

— Co jeszcze liczy się w ocenie oferty pianina? Gwarancja, transport i wniesienie. Co z tego, że kupi się pianino okazyjnie tanio, skoro koszt transportu może przewyższyć jego wartość? Jesteśmy fachowcami również w dziedzinie transportu fortepianów i pianin. Dlatego poradzimy sobie z każdym przypadkiem. Dajemy też 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas instrumenty. To oznacza, że można u nas dokonać bezpiecznego i komfortowego zakupu.

Na to pianino dajemy pięć lat gwarancji.

Transport na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego gratis!

Kontakt 600 131 007

Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top