Jesteś tu
Strona główna > 6 000 — 7 900 > Pianino białe, ecre marki Petrof w Olsztynie

Pianino białe, ecre marki Petrof w Olsztynie

Pianino Petrof, Czechosłowacja

cena 7900 PLN

Model 110, biały ecre połysk

Numer seryjny 485962

Rok produkcji 1988

Wymiary (cm): wysokość 108, szerokość 147, głębokość 54

Vážený pane, Vážená paní! Na EXPO Brusel 1958 ocenění zlatou medailí za koncertní křídlo Petrof! Nie było lepszych pianin w dawnym bloku wschodnim. Nic więc dziwnego, że te nawet wcześniejsze, przed reprywatyzacją fabryki w Hradec Králové, cieszą się uznaniem i popularnością na całym świecie.

\

Klasyczne pianino — do  nauki nawet dla zaawansowanego pianisty.

Pianino przetestowane, wyregulowane, nastrojone technicznie i optymistycznie!

Oferujemy pełną 5-letnią gwarancję na to pianino, co stanowi potwierdzenie naszego zaufania do jakości instrumentu.

Dostarczamy pianino bezpiecznie i profesjonalnie. Specjalistyczny transport jest gwarantem, że instrument dotrze do Państwa w nienaruszonym stanie.

Dbamy o to, aby Państwa pianino było gotowe do grania od razu po dostawie. Oferujemy profesjonalne strojenie instrumentu, zapewniając, że każda jego część działa zgodnie z oczekiwaniami.

— Czy marka i kraj pochodzenia pianina ma znaczenie? Tak i jest to niezmiernie istotne. Pianino to owoc wieloletniej, często przekazywanej z pokolenia na pokolenie, tradycji. Proszę zauważyć, że najlepsze marki pianin mają nazwę, pochodzącą od nazwiska założycieli firmy: Grotrian Steinweg, Forster, Schimmel, Petrof, Feurich… W przypadku innych dóbr marki nazwa marki zmienia się zwykle o wiele częściej. Tradycja i renoma — to podstawowe składniki pianina. Przed laty niemieckie pianina produkowane były w Niemczech, szwedzkie w Szwecji itd. Dziś to różnie bywa, większość produkcji przeniesiona zastała z powodu kosztów na daleki Wschód. To już nie ta jakość, co kiedyś. Dlatego proponujemy tylko sprawdzone marki i sprawdzone modele pianin.

Jesteśmy w branży muzycznej od 25 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007

Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

niesienie na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i warminsko  – mazurskiego. — gratis!

— A może lepsze byłoby pianino cyfrowe? Nie zabierze wiele miejsca, nie trzeba go stroić… Rzeczywiście, pianina cyfrowe są lekkie i to ich jedyna zaleta. Zasada jest taka: ktoś, kto nauczył się grać na pianinie tradycyjnym, poradzi sobie też z grą na cyfrowym. W odwrotną stronę to nie zadziała! Dlatego naukę należy zaczynać i doskonalić warsztat tylko i wyłącznie na akustycznym instrumencie. Nic nie zastąpi mechanicznej klawiatury i naturalnego dźwięku. Proszę zauważyć, że większość wybitnych pianistów nie gra na instrumentach cyfrowych. Owszem, jak muszą, to pewnie zagrają ?  Więc czemu, na przykład, nasz klient i znakomity pianista Waldemar Malicki, na swoje występy taszczy ciężki fortepian? Przecież mógłby wziąć torbę z jakimś cyfrowym składakiem! Może takie porównanie: zaczynanie nauki gry na instrumencie cyfrowym, to jak uczenie się jazdy samochodem na elektronicznym symulatorze.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Mlicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 30 lat doświadczenia w branży

Top