Jesteś tu
Strona główna > pow. 8 000 > Pianino Yamaha czarne w Olsztynie

Pianino Yamaha czarne w Olsztynie

Pianino Yamaha, Japonia

Instrument zarezerwowany!

Model 100, czarny półmat

Numer seryjny 1416259

Rok produkcji 1972

Wymiary (cm): wysokość 100, szerokość 145, głębokość 52

Wyprodukowany w Hamamatsu w Japonii wyśmienity instrument edukacyjny z górnej półki. Czy trzeba reklamować te nieduże Yamahy? Dodajmy jednakże zdań parę! Bo przecież Yamahy cieszą się wielką popularnością wśród nauczycieli szkół muzycznych i stroicieli. Lubią je uczniowie, ze względu na nieco „elektryczne” 🙂 brzmienie i trwałość stroju. To również pianino uniwersalne, można zagrać na nim na ciut ostrzejszą, rockową nutę, domowo pokoncertować. I zmieści się wszędzie, przestawne i kompatybilne z meblami w mieszkaniu.

Bardzo solidny model z dużym potencjałem dźwięku, zaspokoi również wymagania zaawansowanego już pianisty.

I zagrać nieco mocniej można oraz przejrzeć swoje umiejętności pianistyczne i … fizjonomię 😉 jak w lusterku!

Pianino gotowe do gry, przetestowane i nastrojone.

Pięć lat gwarancji.

Transport wraz z wniesieniem na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego gratis i innych gratis! Jesteśmy mobilni. Trzy auta przystosowane do transportu fortepianów i pianin kursują codziennie po całej Polsce.

Jesteśmy w branży muzycznej od 30 lat. Specjalizujemy się też w dostarczaniu fortepianów i pianin na koncerty. Rocznie obsługujemy ponad 300 imprez: koncertów, eventów i programów telewizyjnych. Zaufało nam wielu wybitnych pianistów, między innymi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Leszek Możdżer, Janusz Olejniczak.

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin i fortepianów. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że instrument będzie bezawaryjnie służył Państwu przez długie lata.

Kontakt 600 131 007
Mirek, fortepianmistrz, ponad 35 lat doświadczenia w branży

Top