Jesteś tu
Strona główna > 4 000 — 5 900 > Pianino Weinbach białe

Pianino Weinbach białe

Pianino Weinbach z Czechosłowacji. Jedno z najbardziej klasycznych i popularnych europejskich pianin!

Pianino Weinbach, Czechosłowacja

Cena  6 900 zł

Model Klasika 114, biały półmat

Nr seryjny 89764

Rok produkcji 1957

Wymiary (cm): wysokość 114, szerokość 143, głębokość 60

Renomowana czechosłowacka marka, klasyczne kształty i klasyczny, biały półmat. Pianino ze wszech miar szlachetne, ozdoba domowego salonu lub pokoju młodego pianisty.

Bardzo porządne pianino czechosłowackie. Chociaż po wojnie fabrykę w Georgswalde, czyli Jirzikowie znacjonalizowano, to instrumenty tam produkowane zachowały swoją reputację. To jeden z najbardziej trwałych, cenionych i popularnych instrumentów w naszym rejonie Europy. Czechosłowackie pianina zawsze były najlepszymi instrumentami z dawnego bloku wschodniego. Do dziś na Weinbachach grają uczniowie w szkołach muzycznych na całym świecie.

W środku pianina znajdziemy, przystosowaną do nauki gry, bardzo trwałą czeską mechanikę o małym stopniu zużycia. Dla chętnych — moderator 🙂

Klasyczny Weinbach do przytulenia.  Przetestowany, poręczny, dźwięczny i wdzięczny 🙂

Gwarancja jakości. Przedstawiamy tylko sprawdzone i wypróbowane przez nas wielokrotnie marki pianin. Działanie każdego instrumentu poddajemy testom i wnikliwej analizie. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw i korekcji, aby mieć pewność, że pianino będzie bezawaryjnie służyło Państwu przez długie lata. Dzięki temu, mamy przyjemność zaoferować Państwu do 5 lat gwarancji na zakupiony instrument.

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy możliwość prezentacji dwóch wybranych przez Państwa pianin pod wskazanym adresem. Na terenie województw: pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, śląskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i wielu innych dojedziemy do Państwa bez dodatkowych kosztów!

Jesteśmy mobilni. Trzy auta przystosowane do transportu fortepianów i pianin kursują codziennie po całej Polsce.

Top